• fot.TVN
    fot.TVN

"Usta usta" - serial TVN

W dniu 18.02.2010 w sile 10 funkcjonariuszy braliśmy udział w zdjęciach do 17 odcinka II serii serialu "Usta usta".Po raz pierwszy byliśmy nie milicjantami a policjantami z roku 1990.Nasz polonez radiowóz, brawurowo prowadzony przez Porucznika "zagrał" jako świeżo przemianowany z milicyjnego na policyjny :-)
Naszym zadaniem było odizolowanie tłumu manifestującego przeciw okupacji Tybetu od chińskiego dygnitarza który przyjechał do jakiegoś budynku publicznego.Zdjęcia miały miejsce na terenie Politechniki Warszawskiej.Brali w nich udział również aktorzy, Magda Popławska i Bartek Świderski.
"Usta Usta" to komediodramat o współczesnym "raju miłości". Ten serial zaczyna się tam, gdzie inne opowieści o miłości zwykle się kończą – na finalnym pocałunku i okrzyku "żyli długo i szczęśliwie". Serial "Usta Usta" opowiada o tym, co się dzieje, kiedy znajdujemy swoją drugą połówkę i podejmujemy decyzję o wspólnym życiu. Dla bohaterów najtrudniejsze okazuje się codzienne życie w miłości, kiedy mija euforia romantycznych uniesień, a bycie razem nie oznacza już tylko romantycznych pocałunków i wielkich słów o uczuciach. Produkcja jest adaptacją oryginalnego serialu "Cold Feet", emitowanego w Wielkiej Brytanii w latach 1997-2006.
W serialu występują Magdalena Różczka, Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska oraz Marcin Perchuć.

 
Dodaj link do:www.dodajdo.com