Czas Honoru III

02.05.2010 rozpoczęliśmy udział w zdjęciach do trzeciej serii "Czasu Honoru". Tym razem odtwarzaliśmy scenę łapanki ulicznej z której wymyka się matka(Ewa Wencel) głównej bohaterki. Zdjęcia odbyły się na ulicy Mostowej w Warszawie.
Jak w poprzednich dwóch seriach trzon sił niemieckich stanowią koledzy z GRH AA7.31.07.2010 sceną wejścia do restauracji EDEN zakończyliśmy nasz udział w tej serii.Wygląda na to że seria 3 Czasu Honoru będzie najbardziej dynamiczna ale to sprawdzimy od 19 września br.

Co wydarzy się w „Czasie honoru 3”?

Warszawa, czerwiec 1941 roku. W okupowanym mieście panuje coraz bardziej brutalny terror. Po udanym napadzie na Reichsbank Bronek, Władek, Michał i Antek stają wobec zadania przewiezienia łupu w bezpieczne miejsce…
Pomaga im w tym Tadeusz – czasowo przydzielony do grupy piąty skoczek z Anglii (w tej roli Paweł Małaszyński). Na pozór jest oddanym przyjacielem i świetnie wyszkolonym żołnierzem. Jednak wkrótce okazuje się, że jego intencje są zupełnie inne, niż się wydaje.
Wiadomość o ślubie Janka i Leny dotarła do Gestapo za pośrednictwem Niny, agentki Rainera. Teren kościoła zostaje obstawiony przez Niemców. Bronek, Michał, Władek i jego dziewczyna Ruda wpadają w zasadzkę Rainera. Aresztowania unikają tylko Lena i Janek.
Lena, dowiedziawszy się o ciężkiej sytuacji rodziców w Getcie, postanawia do nich wrócić. Janek wyrusza na jej poszukiwanie i spóźnia się na ceremonię ślubną, wraca w chwili, gdy kościół jest już otoczony przez ludzi Rainera. Zrozpaczony Janek kontaktuje się z doktorem. Odbicie przyjaciół z Gestapo nie wchodzi jednak w rachubę – są pilnowani dzień i noc w areszcie na Szucha, gdzie przesłuchuje ich osobiście Rainer. Z nieoczekiwaną pomocą przychodzi Tadeusz.
Przekonany, że grupa czterech „cichociemnych” doprowadzi go w końcu do Komendanta Głównego, decyduje się wydostać ich z rąk Gestapo przy pomocy swoich mocodawców. Na skutek jego działań z Berlina przychodzi do szefa Gestapo Rainera rozkaz – natychmiast przewieźć więźniów do Rzeszy na dalsze śledztwo. Rainer próbuje bezskutecznie interweniować u gubernatora Warszawy.
W trzeciej części „Czasu honoru” w rolach głównych zobaczymy m.in.: Macieja Zakościelnego, Jana Wieczorkowskiego, Jakuba Wesołowskiego, Pawła Małaszyńskiego , Krystiana Wieczorka, Piotra Adamczyka, Magdalenę Różczkę, Karolinę Gruszkę oraz Daniela Olbrychskiego.

Ostatni dzień zdjęciowy

Wewnątrz restauracji EDEN już nie jest tak miło ...

  • ico

Czasem zaangażowanie konczy się kontuzją :-)

Czasem zaangażowanie konczy się kontuzją :-)

31.07.2010

31.07.2010

 
Dodaj link do:www.dodajdo.com