W ciemności

"W ciemności" to historia rozgrywająca się w czasie drugiej wojny światowej w Polsce. Jej bohaterem jest Leopold Socha, zatwardziały złodziej, który zmienia się z drobnego, dbającego o własne interesy przestępcy w odważnego bohatera ryzykującego życie własne oraz swojej rodziny ukrywając grupę Żydów w kanałach kanalizacyjnych. Ostatecznie dokonuje zadośćuczynienia ratując życie kilkunastu mężczyzn, kobiet i dzieci.
Zdjęcia do "Ukrytych" rozpoczęły się w styczniu i są realizowane jednocześnie przez dwie ekipy. Reżyserem drugiej jest Kasia Adamik , ale obie panie spotykają się też razem na jednym planie. Autorem zdjęć jest tymczasem Jolanta Dylewska , twórczyni obrazu do między innymi "Tulpanu" czy "Doskonałego popołudnia" . W sumie ekipa poza Łodzią gościć będzie lub już gościła w Berlinie, Lipsku, Warszawie oraz Piotrkowie Trybunalskim. Producentammi tej międzynarodowej realizacji są: Studio Filmowe "Zebra", Schmidtz Katze Filmkollektiv (Niemcy) oraz The Film Works (Kanada)
Nam przypadły w udziale sceny pacyfikacji getta lwowskiego(czerwiec 1943) które były kręcone 16 maja 2010 w Fabryce Norblina w Warszawie.
Wystąpiliśmy z kolegami z grupy SRH AA7.
Poniżej zdjęcia z planu.

  • ico

  
 
Dodaj link do:www.dodajdo.com