Zwerbowana Miłość - Film

Scenariusz "Zwerbowanej miłości" inspirowany jest autentycznymi wydarzeniami, które rozegrały się w 1989 roku.
Zbliżają się obrady "okrągłego stołu". Przeczuwająca swoje rychłe odejście ekipa rządząca MSW nielegalnie przerzuca za granicę tajne materiały archiwalne. Dwaj szeregowi pracownicy MSW próbują przejąć te materiały. W tym celu werbują jedną z warszawskich prostytutek do wykonania czarnej roboty. Historia się komplikuje, gdy zwerbowana już kobieta (Pierzak) zakochuje się w jednym z nich (Więckiewicz)...
Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest debiutujący za kamerą Tadeusz Król. Główne role w filmie grają Robert Więckiewicz i Joanna Pierzak, a partnerują im m.in.: Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Stroiński, Maria Seweryn, Dorota Landowska i Wiesław Cichy.
Za produkcję "Zwerbowanej miłości" odpowiedzialne jest studio Media Brigade, w którym powstał m.in. ostatni film Piotra Łazarkiewicza pt. "0_1_0".
Prace na planie rozpoczęły się 14 marca i potrwają do 24 kwietnia. Za kilka dni ekipa odwiedzi Warszawę, gdzie kręcić będzie widowiskowe sceny na stołecznym Moście Poniatowskiego oraz w areszcie na ulicy Rakowieckiej.
Premierę "Zwerbowanej miłości" zapowiedziano już na rok 2009.
źródło: Stopklatka | autor: Marcin Kamiński

Robert Więckiewicz i Sonia Bohosiewicz / autor: mwmedia

Robert Więckiewicz i Sonia Bohosiewicz / autor: mwmedia

na Rakowieckiej...

na Rakowieckiej...

 
Dodaj link do:www.dodajdo.com